تبليغات X

تعمیرات لوازم خانگی
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویا
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی تعمیرات بوش
تعمیرات لباسشویی بوش
نمایندگی ادکلن اسمارت تهران
عطر و ادکلن برند کالکشن
چت باران
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق

عواید کنسرت «پازل بند» به سیل‌زدگان اهدا شد

بخشی از عواید کنسرت یکشنبه شب «پازل بند» به سیل‌زدگان اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه یکشنبه اول اردیبهشت ماه کنسرت گروه «پازل» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

گروه با تأخیر ۵۰ دقیقه‌ای در ساعت ۲۰:۰۵ با خوانندگی علی رهبری و با اجرای قطعه «صاف و صادق» با مطلع «ما با تو صاف و صادق…» روی صحنه آمدند.

علی رهبری سپس قطعه «به شرطی که» را اجرا کرد و در ادامه گفت: طبق برنامه‌ریزی قرار است بخشی از عواید این کنسرت تقدیم سیل‌زدگان شود البته از شما نیز خواهش می‌کنم به مدت ۱۵ ثانیه باسکوت در اینجا برای این افراد دعا کنید.

وی در ادامه قطعات «دلارام» با شعر «برد آرام دلم یار دلارام کو، آنکه آرام برد از دلم آرام کو»، «دلداده» و «معشوقه» را به طور متوالی اجرا کرد.

این خواننده پاپ سپس خطاب به حاضران اظهار کرد: شما به اندازه یک دنیا برای من و آرین (بهاری) ارزش دارید. من آدم رُکیهستم بنابراین این حرفم که می‌گویم برایمان ارزشمند هستید، کاملاً دلی است.

گروه «پازل» در ادامه قطعات «دنیامیا» و «نگم برات» را برای حضار اجرا کردند.

قطعات «به سرم زده» و «مغرور و عاشق» با شعر «گیرم رگ خواب تو توی دستاشه، گیرم مثل من باشه مغرور و عاشق» از دیگر ترک‌هایی بودند که این گروه به اجرای آنها پرداختند.

بعد از اجرای «مغرور و عاشق» رهبری عنوان کرد: این آهنگ را تقدیم کسانی می‌کنیم که مغرور اما عاشق واقعی هستند.

«قایق کاغذی» و «جاده»، «یار دیوونه»، «هستی» و «اصلا دلم خواست» نیز از دیگر قطعاتی بود که در سئانس نخست کنسرت پازل بند به اجرا در آمد و با استقبال مخاطبان رو به رو شد.

این خواننده جوان پس از دیدن واکنش مردم نسبت به قطعات اجرا شده بیان کرد: ما واقعاً شرمنده محبت شما هستیم این را هم باید بگویم که وقتی می‌بینم شما خوشحال هستید آنقدر خوشحال می‌شوم که قابل وصف نیست. امیدوارم همیشه خوشحال باشید.

وی در ادامه بخشی از آهنگ منتشر نشده «کوتاه بیا» را اجرا کرد.

رهبری بعد از اینکه قطعه «داستان» با شعر «زیادی خوبی کردن هم تهش داستانه…» عنوان کرد: پازلی‌ها زیادی خوبی می‌کنند ولی همیشه می‌گویند مرز را باید نگه داشت.

وی سپس قطعه «آخرش رسید» را اجرا کرد.

پایان بخش این کنسرت اجرای قطعه «گریه چیه» و «دمتم گرم» بود.


نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *