تبليغات X

تعمیرات لوازم خانگی
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویا
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی تعمیرات بوش
تعمیرات لباسشویی بوش
نمایندگی ادکلن اسمارت تهران
عطر و ادکلن برند کالکشن
چت باران
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق

رونمایی از آلبوم «نیوش» به شکل صفحه گرامافون

شهر کتاب الف روز جمعه ۶ اردیبهشت میزبان گروه نیوش است تا از آلبوم گروه نیوش به شکل صفحه گرامافون رونمایی کند. این آلبوم با نام «نیوش! خواهم گفت» سومین اثر گروه است که در سبک تلفیقی و پراگرسیو راک تولید است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، موضوع اصلی قطعات این آلبوم چالش گفتن یا نگفتن است که در هر قطعه به زاویه‌ای از آن پرداخته شده است. اعضای اصلی گروه یعنی سروش و آرش قهرمانلو و کیکاووس مختاری، پیش از این آلبوم‌های قبلی خود را با نام‌های «خرده‌های تاریکی» و «کینه» منتشر کرده‌اند.

در این آلبوم ۹ قطعه‌ای از اشعار شاعرانی چون علی‌اکبر یاغی‌تبار، غزل آزاد، نظام‌الدین شکوهی و عماد خراسانی استفاده شده و صدای قلم نی و خوشنویسی با قلم نی در کنار سه‌تار الکتریک و هارپ‌جی، از سازهای متمایز این آلبوم هستند.

ترک اول این آلبوم به نام «سقف می‌ریزد» برای شرکت در جشنواره وُمد در سال ۱۳۹۰ منتشر شد و در این آلبوم با تنظیم جدیدی قرار داده شده است.

گروه نیوش از معدود گروه‌های مستقل ایرانی است که تهیه‌کنندگی آثار خود را بر عهده دارند و این آلبوم را به هم شکل دیجیتال و هم به شکل فیزیکی بر نوار کاست، سی‌دی و صفحه گرامافون منتشر کرده‌اند تا در وضعیت اقتصادی کنونی جامعه، علاقه‌مندان راحت‌تر بتوانند از آن بهره ببرند.

در کنار سی‌دی و صفحه گرامافون این آلبوم، کیف پاسپورتی و تی‌شرت‌هایی نیز با لوگو تایپ آلبوم گروه تولید شده که حاوی کد دانلود دیجیتال آلبوم نیوش است. جعبه هدیه نیز نوع دیگری آلبوم نیوش است که شامل سی‌دی، نوار کارست، صفحه گرامافون، تی‌شرت،‌ کیف پاسپورتی و سینی‌ خوشنویسی مسی است. این جعبه‌ها به تعداد بسیار محدودی و در ۱۰ عدد  با شماره سریال عرضه می‌شود. صفحه گرامافون هم به تعداد بسیار محدودی (۱۰۰ عدد)  تولید شده که دارای شماره سریال است و اعضای گروه می‌گویند که کیفیت این صغحه گرامافون بهترین کیفیت موجود است.

علاقه‌مندان می‌توانند جمعه ۶ اردیبهشت، از ساعت۱۷ برای رونمایی این آلبوم در «شهر کتاب الف» به آدرس زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف، خیابان الف، پلاک ۱ حضور داشته باشند که شرکت برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.


نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *