تبليغات X

تعمیرات لوازم خانگی
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویا
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی تعمیرات بوش
تعمیرات لباسشویی بوش
نمایندگی ادکلن اسمارت تهران
عطر و ادکلن برند کالکشن
چت باران
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق

رزا بوش: دلم می‌خواست در سفرم به ایران به کنسرت «ک

نشست خبری «رزا بوش» -تهیه کننده مستند مشهور «باشگاه اجتماعی بوئناویستا»-  در حالی برگزار شد که این تهیه‌کننده برای ساختِ مستندی از موسیقی ایران اظهار تمایل کرد و گفت دلش می‌خواسته در سفرش به ایران به دیدنِ کنسرتِ «کیهان کلهر» برود که این امر برایش میسر نشده است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، او در این نشست بیان داشت: «باشگاه اجتماعی بوئناویستا» از نظر اقتصادی یکی از بهترین فیلم‌ها بود و نامزد اسکار شد. من افتخار می‌کنم که این مستند طریقه استفاده از موسیقی در فیلم را تغییر داد. موسیقی این فیلم بی نظیر است اما علت موفقیت چشمگیر فیلم، موسیقی‌اش نبود. موزیسینی که در فیلم می‌بینیم شناخته شده نیست؛ اما زمانی که به پیری می‌رسد به موزیسینی مطرح تبدیل می‌شود. ممکن است در جوانی فرد موفقی نباشید اما در سنین پیری گاه زندگی شانس مجددی به شما می‌دهد.»

در ادامه این نشست مطبوعاتی، «ساسان گلفر» با اشاره به دیگر فیلم کارنامه کاری رزا بوش گفت: «یلم بعدی او «خیابان ۵۴ ام» هم فیلمی درباره موسیقی است.

سی‌وهفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیری رضا میرکریمی در تهران در حال برگزاری است.


نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *